který dokáže zvednout břemeno o váze 4.000 kg do výšky až 17 m! Disponuje paletizačními vidlemi, montážní plošinou a lopatou na sypký materiál o objemu 2 m3. Tento stroj pro Vás nyní můžeme zapůjčit včetně obsluhy. Bližší informace na tel.: 774 740 296

Potřebujete lešení jen jednorázově? Pak je pronájem lešení jistě tou nejvýhodnější volbou. Součástí pronájmu je kompletní servis – dovoz, odvoz, montáž, demontáž.

Nabízíme k pronájmu moderní omítací techniku PFT – G4 včetně veškerého příslušenství. V případě dotazu se na nás neváhejte obrátit pro bližší informace.

Nabízíme obkladačské práce s více jak 20letou zkušeností. Jedná se o obkládání a dláždění libovolných ploch v požadované části bytu či domu (koupelny, kuchyně, předsíně, schodiště, bazény atd.) a s tím spojené provádění odborných zednických prácí.

Strojní sádrové omítky provádíme již více jak 6 let. Během několikaleté profesní praxe jsme získali mnoho zkušeností, díky kterým jsme schopni nabídnout vysoce kvalitní práci.

Sádrové omítky jsou vysoce lepivé. Z těchto důvodů přilnou téměř ke všem běžným stavebním podkladům – betonu, pálené cihle, pórobetonu. Tato vlastnost je zvláště výhodná při omítání stropů.

Sádrová omítka proto urychlí stavbu 2 až 3krát. Sádrová omítka potřebuje v průměrných stavebních podmínkách na vyschnutí cca 10 až 14 dní (omítky s cementem až 28 dní).

Se sádrovou omítkou vytvoříte obdivuhodný kletovaný – hlazený povrch. Sádrové hlazené omítky jsou navíc oproti štukovým dokonale opravitelné.

Jen sádrovou omítku můžete v případě poškození opravit bez znatelných přechodů tak, aby to lidské oko nezaznamenalo.

Sádrové omítky mají stejné pH jako lidská kůže.

Sádrové omítky umožňují jednovrstvé nanášení bez trhlin.

Nabízíme realizaci širokého rozpětí malířských prací. Malby, nátěry fasád a nátěry (zárubní, zábradlí, kovových konstrukcí, protipožární nátěry) Spokojenost klienta je pro nás to nejdůležitější. Ke svým zákazníkům přistupujeme individuálně a přizpůsobujeme se plně jejich požadavkům.